Один із кращих навчальних закладів району – Теребовлянська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2, що на Тернопільщині, днями отримала новітнє обладнання для кабінету фізики на суму понад 190 тисяч гривень.  Сьогодні це  єдиний навчальний заклад в області, що матиме таке обладнання. 

Молоду але досвідчену вчительку фізики Анну Климчук, яка за результатами Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013» виборола 2-ге місце в Україні, вважають креативною і творчою особистістю, ефективним упровадником новітніх технологій. Її учні – серед переможців та призерів як районних, так і обласних олімпіад, тож  найсучасніше обладнання не буде вкриватися пилом.

Фінансування купівлі цифрового вимірювального комп’ютерного комплексу Einstein „Фізика” відбулося за сприяння голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни та голови Теребовлянської райдержадміністрації Юрія Ништи.

Довідково

Цифровий вимірювальний комп’ютерний комплекс Einstein „Фізика” для проведення лабораторних робіт складається із двох частин: комплект для вчителя (1 ноутбук, цифровий мікроскоп+цифрова камера, роутер, електронні та мультимедійні підручники)  та комплект для учнів (6 ноутбуків, електронні та мультимедійні підручники).

За інформацією Тернопільської ОДА 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *