Каскад передноворічних веселощів підготували в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Студенти різних факультетів організували ранки із казковими героями, святкові вистави для дітей освітян, дітей воїнів АТО, учнів загальноосвітніх шкіл.

Уже традиційно учасники студентського народного театру драми і комедії дивують глядачів новими постановками. Цей рік не став винятком. Завдяки наполегливості й старанності акторів, майстерності та професійності керівника Наталії Алексеєвої, діти та їх рідні потрапили у чарівну казку «Снігова Королева». Яскраві декорацій та костюми, талановита акторська гра не залишили нікого байдужим. Згодом були новорічні хороводи та конкурси з Дідом Морозом і Снігуронькою, а також солодкі подарунки кожній дитині від профкому університету.

Особливе новорічне свято створили актори театру для дітей воїнів АТО. Організатори заходу зуміли подарувати яскраві та радісні враження, а Дід Мороз пригостив дітей цукерками. Батьки й учителі подякували за організацію торжества творчому колективу та керівництву університету за підтримку волонтерського руху.

Напередодні Новорічних свят студенти факультету української філології на чолі із заступником декана з виховної роботи Наталією Мамчур відвідали Ладижинську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат для дітей з вадами розумового та фізичного розвитку. Майбутні філологи разом з вихованцями закладу водили хороводи, проводили ігри та конкурси, а крім того, пригостили дітей різними смаколиками, подарували канцелярське приладдя та спортивний інвентар.

Кожен святковий захід був підготовлений з душею, адже студенти прагнули створити для дітей диво, подарувати їм позитивні емоції та відчуття свята. Молоді приємно було бачити радісні очі дітей, але найбільшою нагородою для студентства та викладачів були щирі слова подяки від малечі та їхні усмішки.

Центр культури і дозвілля “Гаудеамус”
УДПУ імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *