29 березня 2012-го року Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко, перебуваючи в Запорізькій області, відвідав гуртожиток ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище». Мета візиту — ознайомитись із соціально-побутовими умовами проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Разом із Юрієм Павленком гуртожиток відвідали начальник управління забезпечення діяльносі Уповноваженого Президента України з питань прав дитини Людмила Волинець, заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Микола Ярмощук, заступник начальника — начальник відділу розвитку профтехосвіти управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Олександр Базь та начальник служби управління у справах дітей Запорізької облдержадміністрації Антоніна Матвєєва.

В читальному залі бібліотеки гуртожитку, під час відвідування поважної делегації, до занять готувалися діти, тож Павленко поспілкувався з учнями. В розмові з молоддю він цікавився умовами проживання в гуртожитку, можливостями навчання, на яких підприємствах вони проходять практику і які гарантії працевлаштування.

Гості оглянули також кімнати гуртожитку, ознайомилися з соціально-побутовими умовами, в яких мешкають учні, в тому числі і діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Уповноважений Президента України з прав дитини на високому рівні оцінив роботу навчального закладу з молоддю, зокрема з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, побажав педагогічному колективу навчального закладу подальших успіхів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу