Благодійниками за покликом серця давно вже стали учні, батьки, вчителі навчально-виховного комплексу «Домінанта». Упродовж минулого року вся учнівська громада була активним учасником акції «Хто, якщо не ми?».

Наприкінці року для захисників у зоні АТО вони зібрали і передали термобілизну, теплі шкарпетки, в’язані шапки, теплі рукавиці, дощовики-пончо. Долучилися учні й до збору макулатури для придбання ліків, плетіння маскувальних сіток, виготовлення оберегів та листівок.

Теплі речі зараз вкрай необхідні на сході, оскільки погіршилися погодні умови, ночі холодні, важливо не допустити простудних захворювань серед особового складу. Тому ця адресна допомога від учнів НВК «Домінанта» дуже доречна і потрібна. Волонтерська група передала всі ці вітання захисникам на передову.

Але найбільше зігріли воїнів щирі побажання, вкладені у кожен лист і малюнок:

«Вітаємо наших воїнів з Новорічними та Різдвяними святами. Нехай Різдвяна зоря запалить у Ваших серцях вогонь надії та оптимізму, додасть наснаги і невичерпної енергії. Хай Новий рік буде світлим, щасливим і мирним, а Різдво Христове наповнить Ваші серця любов’ю, надією і вірою!

Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших мрій!

З Новим роком!».

Повідомляє Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу