10 січня 2016 року в приміщенні школи-інтернату м. Турка Львівської області вдесяте урочисто розпочався Всеукраїнський дитячий командний турнір «Диво-шашки у сніжних Карпатах». Змагання триватимуть до 14 січня.

У цьогорічному турнірі зареєструвалась рекордна кількість учасників – 31 команда, представлена 93 учасниками віком від 7 до 14 років, із Києва, Львівської, Дніпропетровської, Вінницької, Івано-Франківської, Одеської, Житомирської, Закарпатської, Тернопільської областей та гості з м.Бендери (Молдова).

Змагатимуться також у додатковому особистому турнірі й 15 шашкістів-першорозрядників та кандидатів у майстри спорту 1999-2001 р.н. (всі вони – учасники попередніх турнірів). Серед гостей Турківщини є чимало титулованих молодих спортсменів.

На турнір прибули й відомі дитячі тренери – чемпіонка світу з шашок Ольга Балтажи (Івано-Франківськ), заслужений тренер України Дмитро Мариненко, майстер спорту Микола Леонов (обидва – Вінниця), Альона Губарєва (Дніпродзержинськ Дніпропетровської області), Анатолій Вайда (Іршава Закарпатської області), Тарас Турчин (Тернопільська область), Белана Губа (Бендери).

Організаторами турніру, окрім відділу освіти та сектору молоді та спорту Турківської райдержадміністрації (керівники Наталія Гошівська та Дмитро Писанчин), є Львівська обласна федерація шашок (президент – Іван Ільницький). Підтримують турнір і кілька львівських фірм та підприємців.

З огляду на те, що цей захід внесено Міністерством молоді та спорту до Єдиного календарного плану спортивних змагань України на 2016 рік та з метою пропаганди туристичної привабливості Турківського району в зимовий період, голова райдержадміністрації Олександр Лабецький узяв ці дитячі змагання під свій патронат. Для учасників змагань буде організовано незабутній відпочинок. Вони зможуть відвідати музей «Бойківщина», прикордонну заставу в с.Сянки, спортивну базу Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, оглянути районний конкурс вертепів, а також взяти участь у щедруваннях на Старий Новий Рік.

Повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *