Із 3 по 12 січня 2016 року на Тернопільщині перебували школярі з Донецької та Луганської областей. Дітей радо зустріли їхні ровесники, вчителі, а також сім’ї, де вони проживали – в Підволочиському, Гусятинському, Бережанському, Підгаєцькому, Кременецькому районах і у самому Тернополі.

Понад 200 дітей зі сходу України на Тернопільщині знайомилися з традиціями, звичаями та обрядами, історико-архітектурними та духовними святинями краю – Свято-Успенською Почаївською Лаврою і Марійським духовним центром села Зарваниці.

Гості залюбки вчили пісні зимового циклу, виготовляли різдвяну атрибутику,брали участь у вертепних дійствах, колядуваннях, спортивно-оздоровчих заходах, вони відвідали природний заповідник «Медобори», відоме урочище «Монастирок» і  храм святого Апостола Петра.

Особливо запам’яталося гостям перебування в ТРЦ «Подоляни» міста Тернополя, де керівник Благодійного фонду «Подоляни» Тетяна Чубак проявила особливу чуйність, увагу й теплоту до дітей із Донеччини та Луганщини, організувавши для них солодкий Різдвяний стіл і різноманітні цікаві розваги.

Перед від’їздом із Тернопільщини учнівські делегації та їхні супроводжуючі зі сходу України мали зустріч з головою обласної державної адміністрації Степаном Барною.

Переконані, що щирість дитячих сердець, зігріта на Тернопіллі святим Різдвом, надовго залишиться у їхній пам’яті.

Інформує департамент освіти  і науки Тернопільської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *