Змістовне наповнення Програми імплементації майбутньої Угоди про асоціацію між Україною та ЄС перебуває на постійному контролі - img 01709 серпня під головуванням першого заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту Євгена Суліми відбулася координаційна нарада з питань змістовного наповнення Програми імплементації майбутньої Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

У нараді взяли участь представники Державної служби молоді та спорту, Державної служби інтелектуальної власності, Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Під час наради обговорено низку питань, зокрема секторальної частини щодо співробітництва з питань науки і технологій; співробітництва у галузі спорту та фізичної активності; освіти, навчання та молоді.

Євген Суліма наголосив, що виконання всіх зазначених питань знаходяться під постійним контролем у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту.

 

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *