Студенти Сумського державного університету, учасники медіапроекту «Art-People», випустили у світ першу частину телешоу під назвою «IceGuys». Телевізійний ролик, що триває близько десяти хвилин, вже переглянули в соціальних мережах більше тисячі людей.

Його автори шляхом вдало змонтованого інтерв’ю крізь призму відеокамери продемонстрували глядачу, наскільки позитивними є думки про святкування Нового року та згадки про нього. У кадрі – студенти, викладачі, працівники СумДУ, які розповідають про свої плани, відповідають на запитання «Чи вірите ви у Діда Мороза?», «Що чекаєте у подарунок?», «Ким були на Новий рік у дитячому садочку»?

У створенні телевізійного ролика взяли участь студенти-першокурсники двох факультетів – іноземної філології та соціальних комунікацій й електроніки та інформаційних технологій. Автором сценарію стала студентка І курсу факультету ІФСК (спеціальність «Журналістика») Софія Постолатій. Ведучі – також журналісти-першокурсники. Телешоу містить і ліричні відступи, де студенти на тлі святково вбраних ялинок розмірковують і розмовляють на різноманітні новорічні теми.

Як феєричне завершення – виконання групою студентів, вбраних у маскарадні костюми, танцю біля головної ялинки, що прикрашає центральний майданчик університету. Текст пісні написали студентки І курсу ІФСК Вікторія Гичкаленко й Анастасія Вихрова, а виконали першокурсники ЕлІТу. Хореографічна постановка флешмобу також належить Анастасії Вихровій.

Як запевняють ініціатори й автори телешоу, невдовзі на глядачів чекає його новий випуск.

Інформація Сумського державного університету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *