На запрошення голови Чернігівської ОДА Валерія Куліча 12 січня 2016 року до Чернігівщини прибула делегація 25 дітей із міста Рубіжного Луганської області в рамках міжрегіональної краєзнавчо-патріотичної акції учнівської молоді «Ми – діти єдиної країни».

Гостинно зустріли делегацію в м.Ніжині ліцеїсти Ніжинського обласного педагогічного ліцею. Для гостей проведено екскурсію навчальним закладом, а також у Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва відбулася розважально-ігрова програма.

Вихованці та педагоги організували й провели цікаву екскурсію «Палац зустрічає друзів». Усіх присутніх налаштувала на гарний, позитивний настрій пізнавально-розважальна програма «Ігрокуб». Педагоги декоративно-прикладного відділу Палацу провели для школярів і дорослих майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки, під час якого кожен власноруч створив янгола-охоронця.

Вихованці гуртків «Господарочка» та «Кулінарний дизайн» пригостили своїх ровесників власноруч випеченими запашними смаколиками. На згадку про цікаву та теплу зустріч діти і педагоги Палацу подарували учасникам акції картину з солоного тіста з зображенням святині Чернігівського краю – Катерининської церкви.

На завершення дня гості відвідали Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г. Шевченка і переглянули виставу, створену за мотивами однойменної повісті Миколи Гоголя «Ніч перед Різдвом». Від колоритного сценічного дійства, пісень та жартівливих витівок, таємничого та містичного настрою, відтвореного талановитою грою акторів, враження залишилися неперевершеними.

Інформує прес-служба управління освіти і науки Чернігівської ОДА