Не чекаючи на перевищення епідеміологічного порогу, столична влада ухвалила рішення з суботи, 16 січня, запровадити карантин у закладах освіти й охорони здоров’я, установах міста Києва та ввести обмеження на проведення публічних заходів у столиці. Про це міський голова Києва Віталій Кличко заявив під час наради із заступниками та керівниками профільних департаментів щодо ситуації із сезонними захворюваннями на грип і ГРВІ у столиці.

«Ми вирішили не чекати, поки буде перевищений епідеміологічний поріг сезонних захворювань у столиці, й ухвалили рішення ввести з суботи карантин у Києві для недопущення поширення сезонних захворювань. Це превентивний захід, адже ми бачимо негативну динаміку щодо кількості хворих. З огляду на специфічність вірусу і тяжкі ускладнення від грипу, ми маємо запобігти поширенню сезонних захворювань», – наголосив Кличко.

Кличко додав, що Київ стовідсотково забезпечений противірусними засобами, які були закуплені, зокрема, й на зекономлені за результатами бюджетного року кошти.

Мер також звернувся до власників аптечних мереж столиці щодо недопущення підняття цін на противірусні та імуностимулюючі засоби і вітаміни.

Профілактичний карантин у столиці буде введено з суботи, 16 січня, він триватиме до покращення епідеміологічної ситуації в місті.

Інформує прес-служба мера Києва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *