Одеський студент запатентував кишеню - bpicturepicture 8516611670172 9510923-річний випускник Одеської національної академії харчових технологій запатентував нову конструкцію сигаретної пачки – з кишенею для запальнички.

Наче ідея проста, проте досі нікому вона не спала надумку. Як повідомляє патентне відомство України, захист винаходу Антона Парасківа набув чинності з 25 червня 2013 року.

Антон дуже вдячний своєму викладачеві, який вів курс “Товарознавство: тари і упаковки”. В якості практичного завдання студенту потрібно було вигадати щось незвичайне. Як згадує Антон, він два тижні невпинно думав над завданням – і раптом геніальна ідея. Крім відмінної оцінки в заліковці, Парасків дізнався, що аналогів його винаходу в Україні немає. Тому за порадою викладача оформив патент. Патентотримачем названа альма-матер студента – Одеська національна академія харчових технологій.
Одеський студент запатентував кишеню - cigarete 13888269771

 

Слід зазначити, що коробка з кишенею для запальнички виготовляється з одного аркуша картону, як і більшість інших сигаретних пачок. Крім зручності, кишеня для запальнички ще підсилює міцність пачки.

Найбільші власники патенту в цій сфері – транснаціональні компанії Philip Morris і Rothmans. Не відкидається, що технологічна новинка одеського студента (точніше, вже молодого фахівця, який щойно закінчив ВНЗ) їх зацікавить.

За матеріалами сайту www.profi-forex.org

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *