Сію, вію, посіваю, з Новим роком вас вітаю!
На щастя, на здоров’я та на Новий рік,
Щоб уродило краще, ніж торік, –
Жито, пшениця і всяка пашниця,
Коноплі під стелю на велику куделю.
Будьте здорові з Новим роком!

Напередодні Старого Нового року вихованці народного художнього колективу вокально-хореографічного ансамблю «Зернятко» Будинку творчості дітей та юнацтва «Вітряні гори» Подільського району привітали з новорічно-різдвяними святами депутатів постійних комісій Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту та з питань власності.

Вихованці ансамблю «Зернятко» представили народні пісні обрядового циклу України – яскраве театралізоване дійство, сповнене народними піснями та іграми в народній і сучасній обробках. Усі колядники були в яскравих національних костюмах. Виконуючи традиційні колядки та щедрівки, діти бажали благополуччя, миру та любові усім.

Керівник народного художнього колективу вокально-хореографічного ансамблю «Зернятко», директор Будинку творчості дітей та юнацтва «Вітряні гори», заслужений працівник культури України, відмінник освіти України, спеціаліст вищої категорії, президент Міжнародного клубу «Моя сім’я і я», член оргкомітету Міжнародного молодіжного форуму, Киянка року – Раїса Романівна Заклецька.

Інформує департамент освіти і науки КМДА