В Українському державному  університеті залізничного транспорту 20.02.2016 року відбудеться  День відкритих дверей.

Зруйнувати залізобетон, перевести залізничні стрілки, прийняти та відправити поїзди, відчути себе машиністом справжнього локомотива, виступити на радіо, побачити робота «КЛЕШНЯ», сонячний колектор і багато інших цікавинок зможуть усі охочі школярі.

Екскурсії по університету триватимуть із 9:00 до 12:00 та розраховані на 1,5 – 2 години. Ознайомлення з факультетами та спеціальностями відбудеться в цікавій контактній формі. Наприкінці подорожі секретарі приймальної комісії ознайомлять вас з особливостями вступу до ВНЗ в 2016 році.

Інформує Український державний університет залізничного транспорту

 

3 коментар до “УкрДУЗТ запрошує на День відкритих дверей”
  1. Всем рекомендую этот вуз. Отличная атмосфера, учеба совсем не напрягает, много возможностей для практики. Есть возможность получить рабочую специальность с дальнейшим трудоустройством.

  2. Отучился здесь 5 лет, получил диплом специалиста на механическом факультете. Очень нравилось, подобралась хорошая группа, хорошие преподаватели. Сейчас работаю по специальности на железной дороге в Харькове. Рекомендую поступать в этот вуз.

  3. В університеті дають глибокі знання згідно спеціальності, адже там працює висококваліфікований склад викладачів. Та поряд з навчанням багато уваги приділяється ще й студентському життю: проводяться КВН, конкурси Міс та Містер університет, спартакіади, працює студенський профком, діє студентське самоврядування. Студентам надається гуртожиток.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *