Під час зимових канікул за сприяння Всеукраїнських благодійних організацій «Країна Милосердя», «Фундація соціального розвитку», «Маяк», «Мости Інтернешелен» у Сполучених Штатах Америки оздоровлено 42 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які потребують корекції розумового та фізичного розвитку – Очаківської, Антонівської, Шевченківської, Мішково-Погорілівської загальноосвітніх, комунального закладу «загальноосвітня школа-інтернат – центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації», Лисогірської, Миколаївської № 2 спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів. Усім дітям від 8 до 15 років.

Сьогодні всі діти повернулися до України. У департаменті освіти, науки та молоді Миколаївської ОДА відбулася зустріч з представником одного з благодійних фондів – головою фонду Якубенком К.І. Всеукраїнського благодійного фонду «Фундація соціального розвитку» – та представниками США, під час якої українська сторона щиро подякувала за надану можливість оздоровити дітей у Сполучених Штатах.

Також обговорено питання подальшої співпраці та організації відпочинку й оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у США. Фундація має намір долучитися до практичної реалізації Указу Президента України щодо поліпшення вивчення англійської мови вихованцями навчальних закладів.

Інформує прес-центр департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської ОДА