У Білоруському державному університеті створили новий інтегрований освітній проект «QualiMe», що має стати інтерактивним інтернет-майданчиком для тих, хто цікавиться математикою. Основна мета полягає в систематичному формуванні та розвитку математичних знань у школярів, абітурієнтів і студентів.

Ідея належить старшому викладачу кафедри інформаційних технологій факультету соціокультурних комунікацій БДУ Ірині Сиротиній. Реалізують проект викладачі та студенти факультету соціокультурних комунікацій БДУ за підтримки Національного інституту освіти Білорусі, повідомляє прес-служба Міносвіти Білорусі.

Послуговуючись сайтом, користувачі зможуть ліквідувати прогалини при вивченні відповідних розділів математики, підготуватися до іспитів за курс базової та середньої школи, а також до випробувань централізованого тестування.

Крім того, студенти матимуть змогу самостійно вивчити основи вищої математики, а вчителі й викладачі – розробити якісні тести.

Нині  інтернет-ресурс охоплює три тематичні рубрики: «Інтерактивний довідник з математики», «Інтерактивний освітній ресурс для роботи з тестами» і «Розрахунок і аналіз тестових характеристик». Зокрема, перша рубрика містить розділи: «Довідковий матеріал», «Приклади», «Зверніть увагу», «Моделі». Користувачі другої рубрики можуть пройти тестування в інтерактивному та контрольному режимах, і, до речі, самостійно обрати кілька критеріїв оцінки своїх результатів. Третя рубрика  сайту навчить порядку розрахунку та аналізу тестових характеристик.

Найближчим часом  проект «QualiMe» планують доповнити довідковим додатком та іграми.

Освітній портал “Педагогічна преса”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *