Відкрито подачу заявок на членство в Національному студентському об’єднанні експертів із питань забезпечення якості вищої освіти.

Якщо ви активний студент або активна студентка, якщо словосполучення «якісна освіта» для вас не просто милозвучний набір слів, якщо вам набридло скаржитись і бути невдоволеним(-ою) рівнем якості своєї освіти і ви мрієте зробити свій внесок у розбудову системи забезпечення якості вищої освіти в Україні  – ви саме той/та, кого ми шукаємо!

Національне студентське об’єднання експертів з питань забезпечення якості вищої освіти (QA об’єднання) створене з метою підготовки кваліфікованих студентських експертів із їх подальшим залученням до процесів забезпечення якості вищої освіти на інституційному, національному та міжнародному рівнях.

Членство в QA-об’єднанні відкриває для зацікавлених тематикою студентів безліч можливостей: тренінги, семінари та конференції за участі національних та європейських QA-експертів, навчальні візити до найдосвідченіших студентських QA-об’єднань країн Європи (Німеччина, Велика Британія, Швейцарія тощо), робота в команді однодумців, постійна комунікація та робота з національними QA-експертами, і власне, участь у QA-процесах (акредитація/аудит/оцінка) в Україні та за кордоном.

Для участі у відборі необхідно заповнити онлайн-анкету та надіслати своє CV у форматі Europass на електронну адресу olena.rusnak@uass.org.ua з темою листа „QA Pool“ до 23.00 8 лютого 2016 року.

Результати відбору будуть оголошені 18 лютого 2016 року.

P.s. Оскільки Національне студентське об’єднання експертів з питань забезпечення якості вищої освіти лише починає свою діяльність, паралельно оголошується конкурс на членство у Виконавчому комітеті, який адмініструватиме діяльність QA-об’єднання. Про бажання участі в конкурсі необхідно вказати у відповідному віконці заповненої вами анкети, а також надіслати своє CV у форматі Europass на електронну адресу olena.rusnak@uass.org.ua з темою листа „QA Pool“ до 23.00 8 лютого 2016 року. Члени Виконавчого комітету є водночас членами QA-об’єднання. Наголошуємо, що члени Виконавчого комітету повинні постійно проживати в Києві або мати можливість щомісяця приїжджати до Києва на кілька днів.

Інформація Української асоціації студентського самоврядування

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *