Білоцерківським інститутом неперервної професійної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» проведено конкурс на кращу підсумкову випускну роботу слухачів у системі післядипломної педагогічної освіти.

У конкурсі взяли участь педпрацівники профтехосвіти Дніпропетровщини – слухачі, які навчались на курсах підвищення кваліфікації в 2015 навчальному році.

За підсумками конкурсу від профтехосвіти Дніпропетровщини переможцями стали: у номінації «Креативність» І місце посіла Клещенко Ірина, методист Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею. Тема її роботи – «Інноваційна педагогічна технологія Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею: духовна взаємодія учасників педагогічного процесу».

У номінації «Застосування новітніх виробничих технологій» І місце виборола робота «Інноваційні виробничі технології у підготовці сучасного робітника через співпрацю з роботодавцями швейної фабрики «Полстар» Марушевої Лідії, викладача спецдисциплін Криворізького навчально-виробничого центру.

Переможцям конкурсу присуджено Почесні грамоти Інституту, конкурсні матеріали занесені до банку даних Всеукраїнської школи новаторства керівних і педагогічних працівників ПТО України. Ці розробки рекомендуються до впровадження в закладах професійно-технічної освіти.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *