У межах Всеукраїнської акції «Схід-Захід разом» упродовж Різдвяних свят Львівщину відвідали понад 1800 учнів та вчителів зі східних, південних, центральних областей України. Зокрема, гості прибули з міст Маріуполя, Рубіжного, Добропіля, Волновахи, Сєверодонецька, Новоайдара, Константинівки, Краматорська, а також з Харківської, Запорізької, Черкаської, Херсонської, Дніпропетровської,  Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Одеської областей.  

Під час візиту школярі ознайомились з історією та культурою Львівського краю, відвідали музеї Львова та Олеський, Золочівський та Підгорецький замки,  а також заповідники Розточчя і Тустань. Діти переглянули театралізовані вертепи, різдвяні концерти, фестивалі дитячої творчості та новорічні вистави.

Учні з міста Рубіжного Луганської області перебували в Дрогобицькому районі. Діти відвідали музей Івана Франка в селі Нагуєвичі та пройшли «стежкою Великого Каменяра».

Освітяни та учні із міста Волновахи Донецької області гостювали у Бродівському районі. Донеччанам організували Святу вечерю. Також вони побували на Святі коляди і пампуха, на екскурсії у селі Підгірці, селищах міського типу Олесько і Підкамінь та відвідали Бродівський краєзнавчий музей.

Делегація із Волноваського району Донецької області перебувала у Буському районі. Гості з південного заходу Донеччини святкували у родинах Різдво, колядували з вертепом, знайомились із різдвяними традиціями та звичаями Галичини.

У Сколівському районі 120 учнів і педагогів відвідали Національний природничий парк “Сколівські Бескиди”, Кам’янецький водоспад, меморіальний  комплекс «Франкова криниця» в селі Тухля та місцеві спортивно-туристичні комплекси.

За інформацією департаменту освіти і науки Львівської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *