Керівництво однієї зі шкіл Блекпула, що у Великій Британії, заборонило учням приносити в школу торти для святкування свого дня народження з однокласниками, повідомляє ВВС.

Причиною для такого розпорядження стало те, що багато дітей має алергію на різні інгредієнти. Тож такі дитячі святкування потенційно загрожують життю і здоров’ю друзів іменинника.
За словами директора школи, через велике навантаження вчителі не в змозі щоразу вивчати склад торта, а потім визначити учнів, яким ласощі буде заборонено.

Дивно, але батьки розкритикували таку турботу адміністрації, вважаючи, що заборона суперечить здоровому глузду. Група активістів уже намагається змусити педагогів змінити своє рішення. Зокрема, вони запропонували впровадити альтернативні частування, що будуть безпечні для всіх дітей.

На наш погляд, рацію мають і керівництво, і батьки.  Турбота про безпечне перебування дітей у школі та збереження їхнього здоров’я – один із обов’язків адміністрації. Проте треба пам’ятати також і те, що спільні неформальні заходи на кшталт святкування дня народження, позитивно впливають на стосунки між однокласниками та сприяють соціалізації дитини.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *