Наприкінці минулого року у Червонокам’янській та Ульянівській школах, що на Олександрійщині Кіровоградської області, було встановлено твердопаливні котли.

Вони економніші за газові, тому є можливість заощадити, тим паче, що ситуація з газом в Україні залишається напруженою. Пересвідчитись, наскільки ефективно вони працюють, зокрема в Червонокам’янській школі, з робочим візитом до закладу прибув перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко.

Спершу директор школи Тетяна Дробот ознайомила поважних гостей із навчальним закладом, учнівським і педагогічним колективом. Спілкуючись із педагогами, перший заступник голови ОДА наголосив на необхідності реформ освіти, говорив він і про роль та місце опорних шкіл освітніх округів у їх впроваджені. А також порушив питання розвитку професійної освіти, зважаючи і на той факт, що в селі є міжшкільний навчально-виробничий комбінат.

Оглянув Сергій Коваленко і дообладнану котельню. Начальник районного відділу освіти Олена Полтавець розповіла, що загальна вартість робіт по котельні становила 512 тисяч гривень. Із державного бюджету було виділено кошти в сумі 375 тисяч гривень, із районного – 137 тисяч гривень. Очікувана економія протягом року, за її словами, становитиме 89 тисяч гривень.

Колишню газову котельню тимчасово законсервовано, в разі потреби її можна повернути до експлуатації. Встановлені твердопаливні котли працюють як на кам’яному вугіллі, так і на альтернативних видах палива. Твердим паливом до кінця опалювального сезону Червонокам’янська школа забезпечена в повному обсязі. Тож ані дирекція школи, ані керівництво району не хвилюються за температурний режим у навчальному закладі.

Повідомляє прес-служба управління освіти і науки Кіровоградської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *