Напередодні Дня Соборності України в Запорізькій обласній бібліотеці для дітей «Юний читач» у рамках героїко-патріотичного проекту «В єднанні – сила й міць держави» відбулася зустріч-діалог читачів бібліотеки з учасниками АТО, бійцями 55-ї окремої артилерійської бригади, що дислокується у м. Запоріжжя, Сергієм Анушкіним та Романом Гільовим.

Воїни розповіли дітям про те, як потрапили на війну, про свою військову спеціальність і бойові будні, про щоденний побут, турботу волонтерів та про маленькі радощі, які вони отримували від дітвори у вигляді малюнків, оберегів, вітальних листівок. Відчути атмосферу єднання, товариської підтримки бійців бригади допомогли й продемонстровані Романом і Сергієм відеоролики та світлини з місць, де вони воювали.

Під час неформальної розмови зі старшокласниками бійці відповіли на безліч їхніх запитань, продемонстрували військове спорядження, сухпайки тощо. Та головне, у чому були єдині і бійці і діти,  –  це розуміння необхідності оберігати свою рідну землю, стояти за неї стіною, єднатися у відстоюванні національних інтересів України.

За інформацією департаменту освіти і науки Запорізької ОДА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *