Як саме відзначати цю дату, хлопці та дівчата обирають самі: організовують брейн-ринги, флешмоби, фестивалі та урочисті лінійки. Участь у заходах візьмуть близько 250 тисяч дітей, повідомив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький.

«Одне з найголовніших свят країни діти Дніпропетровщини відзначать різноманітними флешмобами, концертами, брейн-рингами, читаннями та квестами. Наймасштабніші заходи пройдуть у Дніпропетровську, Вільногірську, Дніпродзержинську, Жовтих Водах і Криничанському районі», – сказав Олексій Полторацький.

Різноманітні тематичні конкурси, виставки та ігри пройдуть також і в центрах позашкільної освіти області. Наприклад, у Дніпропетровському палаці творчості дітей та юнацтва відкрили виставку «З Україною в серці». Вихованці намалювали картини, присвячені Дню соборності країни. Для хлопчиків і дівчат тут також провели невеликий квест – у кімнатах палацу на них чекали цікаві розповіді про рідне місто, область та країну, знайомства з національною культурою та традиціями.

Вихованець 94-ї школи 12-річний Максим ділиться: «У формі гри нам розповіли про День соборності. Це коли країна стала єдиною і незалежною. Зникли кордони між сходом та заходом. Це свято важливе і сьогодні, треба пам’ятати свою історію».

Відвідали палац й активні старшокласники міста. Ділилися планами на День соборності та власними ідеями. У когось буде флешмоб, хтось проведе урочисту лінійку, дехто організовує музичний концерт.

Десятикласник Марк Ручка зі школи № 5 розповів: «У нашому навчальному закладі пройде лінійка, на якій урочисто піднімуть прапор країни. Уже є стенд із малюнками дітей. Усе це ми організовуємо разом із вчителями».

Повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *