Якийсь він підозрілий! Тих, хто ігнорує соцмережі, вважають потенційно небезпечними - suspiciousТой, у кого немає власної сторінки в Facebook – підозріла особа. Деякі працедавці і навіть психологи вважають, що ігнорування соцмережі може бути недоброю ознакою – з такою “підозрілою” людиною не варто зустрічатися і її не варто брати на роботу. Так німецький журнал Der Taggspiegel відзначив той факт, що власних профайлів у Facebook не мали двоє масових убивць, чиї імена прогриміли на весь світ – Джеймс Холмс і Андерс Брейвік.

Як наголошує видання Forbes, фахівці сьогодні з побоюванням ставляться до молодих претендентів на вакансію, якщо їх неможливо знайти в соціальній мережі.   Американський журналіст і письменник Фархад Манжу в своїй колонці в журналі State, називає це вагомою причиною відмовитися від побачення з такою особою, заради власної безпеки. Психологи вважають, якщо людина частенько відвідує  Facebook, це є ознакою того, що вона має здорові соціальні відносини.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

4 коментар до “Якийсь він підозрілий! Тих, хто ігнорує соцмережі, вважають потенційно небезпечними”
  1. Кто не хочет сам на себя писать досье для спецслужб – тот и потенциально виновен в противодействии беспределу власти

  2. полностью согласен с юрием! так раз наоборот тот кто больше зависает в етих сетях тот более антисоциален!сам стараюсь побольше вживую общатса а то что у 2 небіло странички в нете ето бред

  3. Бред!!!! Здоровые социальные отношения это живое общение с людьми, а не переписка с возможностью похвастаться тем чего нет. В придачу человеку, бегающему с одной работы на другую просто не остается сил на ваши долбаные соц сети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *