Уряд України затвердив Ліцензійні умови впровадження освітньої діяльності. Постанову Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 року  № 1187 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти» розміщено на Урядовому порталі.

Цією постановою встановлено вимоги щодо впровадження освітньої діяльності у сферах вищої освіти, професійно-технічної, загальної середньої, дошкільної освіти. Ці вимоги стосуються кожного місця провадження освітньої діяльності.

Під час ліцензування освітньої діяльності встановлюється спроможність закладу освіти у відповідній сфері провадити освітню діяльність відповідно до встановлених вимог. Зокрема, у сфері вищої освіти – на певному рівні вищої освіти за певною спеціальністю; у сфері професійно-технічної освіти – за певною професією, спеціальністю або класами класифікаційних угруповань (під час ліцензування професійно-технічного (курсового) навчання на виробництві); у сфері загальної середньої освіти – за певним освітнім рівнем; у сфері дошкільної освіти – за певним видом дошкільної освіти.

Документом також визначається перелік документів, що підтверджують відповідність закладу освіти вимогам щодо провадження освітньої діяльності, кадрові вимоги, технологічні вимоги, організаційні вимоги.

Завантажити Ліцензійні умови впровадження освітньої діяльності закладів освіти

Інформує МОН України

Один коментар до “Кабмін затвердив Ліцензійні умови впровадження освітньої діяльності”
  1. У затвердженому документі відсутні ліцензійні умови для приватних позашкільних навчальних закладів. Це як взагалі називається?

    Відповідно до частини 3 статті 14 Закону України від 22.06.2000 № 1841-III «Про позашкільну освіту», приватні позашкільні навчальні заклади здійснюють свою освітню діяльність після реєстрації статуту та за наявності ліцензії, виданої в установленому законодавством України порядку.

    Яким чином має відбуватися ліцензування освітньої діяльності приватного позашкільного навчального закладу, коли відсутні будь-які ліцензійні умови провадження такої діяльності?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *