У четвер, 21 січня 2016 року, відбулася робоча зустріч виконавців проекту «Вчимося жити разом».
Міністерство освіти і науки України спільно з Громадською організацією “Дитячий фонд “Здоров’я через освіту” та в партнерстві з Європейським Союзом і Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у рамках ініціативи Європейського Союзу “Діти миру” реалізує проект “Вчимося жити разом”.

Основною метою проекту є сприяння адаптації тимчасово переміщених дітей та підлітків у приймаючих громадах довкола зони конфлікту на сході України через розвиток життєвих навичок і надання психологічної та соціальної підтримки дітям і підліткам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні.

Нагадуємо, що, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України, проект “Вчимося жити разом” реалізується в Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях, в яких є найбільша кількість дітей, переміщених із зони конфлікту.

21 січня 2016 року відбулась перша робоча зустріч виконавців проекту, на якій обговорювалась реалізація плану заходів проекту “Вчимося жити разом”, перспективи та детальний план роботи, який найближчим часом буде обговорено також і з виконавцями проекту в регіонах.

Наступна зустріч, що буде присвячена обговоренню навчально-методичних матеріалів, передбачених проектом, запланована на 5 лютого.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу