До Дня Соборності України Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича разом із Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля провели круглий стіл «Єднання заради Незалежності» в онлайн-режимі. Про це повідомляє Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації.

За підсумками заходу учасники дійшли висновку, що треба зосередити зусилля, щоб не втрачати безцінний досвід державотворення, який почався ще у 1919 році при складенні акта злуки сходу і заходу УНР. Також необхідно виконувати місію формування інформаційного суспільства, щоб не було перепон на шляху державотворення, подолати стереотипи, штампи заради виховання справжніх патріотів України та бути дійсно єдиними і непереможними.

Університети вирішили і надалі проводити спільні науково-практичні та виховні заходи і спрямовувати їх рекомендації органам державного управління та громадським організаціям щодо сприяння укріпленню державотворення.

Нагадаємо, що співробітництво між СНУ ім. В.Даля, ПНУ ім. В.Стефаника та ЧНУ ім. Ю.Федьковича відбувається всі роки незалежності. Вони спільно проводять наукові, виховні заходи та акції «Схід і захід разом», круглі столи, науково-практичні конференції, захисти наукових робіт, наукові конкурси з політології та історії тощо.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *