Сотні житомирян 22 січня вийшли у центр міста на майдан Корольова, щоб спільно відзначити День соборності України. З жовто-блакитними прапорами та національною символікою, взявшись за руки, вони утворили «живий ланцюг» навколо майдану, а потім заспівали Гімн держави.  

Долучились до заходу за участі громадських активістів, волонтерів, представників влади і духовенства, також студенти та викладачі Житомирського державного технологічного університету –  виконувач обов’язків ректора вишу Віктор Євдокимов, студентський ректор Сергій Цвяк та студентські декани, голова студентської профспілки Владислав Савіцький та інші.

 

 

Зокрема, Віктор Євдокимов переконаний, що нині українцям варто єднатися, а такі заходи вкотре доводять, що  український народ не здолати.

Також він нагадав, що протягом року молодь технологічного університету підтримувала різноманітні патріотичні акції в місті, організовувала благодійні ярмарки, збирала допомогу бійцям АТО у госпіталь і військовослужбовцям на передову. Це саме ті реальні справи, які допомагають формувати національну свідомість і почуття поваги до захисників суверенітету та незалежності країни.

«Ми народжені вільними. Ми народжені перемагати.  Цю країну треба зберегти незалежною та соборною. Я бажаю всім нам глибокої віри у гідне майбуття, плідної співпраці, єдності, незламності духу, мирного неба, душевного спокою, міцного здоров’я та процвітання! Тримаймося разом, бо саме в єдності є могутність», – додав Владислав Савіцький.

 Прес-служба Житомирського
державного технологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *