Нещодавно у Володимир-Волинській спеціалізованій школі-інтернаті І – ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» відбулась нарада з  питань реформування системи інтернатних закладів. Захід відбувся у рамках впровадження експериментальної діяльності всеукраїнського рівня. 

У роботі взяла участь начальник відділу освіти дітей з особливими потребами департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Тетяна Симоненко та доктор психологічних наук державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України, науковий консультант експерименту Галина Бевз.

Під час наради директор Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Валентин Вірковський презентував діяльність експериментального закладу нового типу «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки».

Під час круглого столу було обговорено низку питань, серед яких:  інноваційний підхід до організації навчально-виховного процесу, вдосконалення навчально-матеріальної бази, забезпечення комфортних умов навчання та перебування в закладах для всіх учасників навчально-виховного процесу, якісно новий рівень функціонування системи управління навчально-виховним процесом зокрема та школою загалом тощо.

На завершення заходу учасниками наради було розроблено рекомендації щодо удосконалення моделі закладу нового типу.

За інформацією управління освіти,
науки та молоді Волинської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *