Із 18 по 22 січня 2016 року в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти в рамках співпраці Міністерства освіти і науки України з Фондом Народонаселення Організації Об’єднаних Націй в Україні за підтримки програми Агентства Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID) «Здоров’я жінок України» відбувся регіональний семінар-тренінг за навчальною програмою «Дорослішай на здоров’я». 

Учасниками семінару-тренінгу стали практичні психологи, соціальні педагоги, методисти районних методичних кабінетів з Чернігівської, Київської, Житомирської, Чернівецької, Закарпатської областей. Після завершення навчання учасники отримали сертифікати та навчально-методичні посібники, що сприятимуть реалізації програми в системі освіти.

Метою програми «Дорослішай на здоров’я» є популяризація серед підлітків і молоді здорового способу життя й важливості цих аспектів для стану репродуктивного здоров’я у майбутньому; усвідомлення необхідності збереження та зміцнення здоров’я як важливої складової успішного дорослого життя; формування відповідального ставлення та мотивації до збереження сімейних цінностей, закладання основ відповідального батьківства.

За інформацією Закарпатського ІППО

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *