Стартував збір заявок на 28 щорічну LLM-програму в галузі міжнародного морського права Інституту міжнародного морського права під егідою Міжнародної морської організації ООН. Програма розпочнеться в жовтні 2016 року і розрахована на один академічний рік.

Магістерська програма відкрита для випускників юридичних факультетів, які вже працюють у галузі морського права, юридичних відділів або юридичних фірм, що займаються морськими питаннями. Програма також розрахована для осіб, які прагнуть збудувати кар’єру в галузі морського права. Обов’язковою умовою для кандидата є наявність диплому визнаного університету.

За результатами програми слухач отримає ступінь магістра з міжнародного морського права. Передбачається, що випускники інституту стануть експертами, чия компетенція є необхідною для застосування Конвенції ООН з морського права та інших угод в національній правовій системі.

Кількість місць обмежена через інтенсивний характер програми.

Програма викладається виключно англійською мовою. Кандидати мають обов’язково надати інформацію про володіння англійською мовою.

Студенти отримують в середньому 22? години лекцій на тиждень. Вимоги програми передбачають письмові іспити, нормотворчість і дисертацію на 10 000 слів. У програмі також – кілька поїздок.

Кандидати мають надіслати документи до 18 березня 2016 року. Заявки розглядаються в порядку черговості.

Список необхідних документів.

Додаткову інформацію про інститут можна отримати на веб-сайті.

Контактна інформація: Elda Belja, тел. +356 21310816, e-mail admissions@imli.org.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *