Керівництво Дніпропетровської обласної державної адміністрації запланувало у 2016 році створити додаткові місця в дитячих садочках. В області більше тисячі дітей отримають доступ до якісної дошкільної освіти. Для цього заплановано реконструювати чотири навчально-виховні комплекси, відремонтувати два дитячі садки, а також побудувати ще два нові дошкільні заклади.

Повідомляється, що додаткові місця для дошкільнят створять у населених пунктах, де їх найбільше потребують. Насамперед це міста Дніпропетровськ, Павлоград, Новомосковськ, а також Павлоградський і Дніпропетровський райони. До груп у новостворених НВК підуть діти в Апостолівському, Томаківському та Царичанському районах.

Нові групи для дітей також буде створено у відремонтованих приміщеннях вже наявних садочків і шкіл. Окрім того, вперше за останні роки в області будують два дитячі садки. Одна новобудова знаходитиметься в селищі Ювілейне Дніпропетровського району, друга – на житловому масиві Лівобережний-3 у Дніпропетровську. Заклади зводять за кошти обласного та місцевих бюджетів.

Нагадаємо, у 2015-му в області відновлено роботу 3 садочків, створено 13 навчально-виховних комплексів і відкрито 38 додаткових груп для дошкільнят.

За інформацією департаменту
освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *