Зважаючи на великий попит киян на вивчення англійської мови, столична влада вирішила продовжити роботу безкоштовних курсів Capital English. Другий семестр стартує 1 лютого. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко у своєму відеозверненні, опублікованому на Facebook-сторінці.

«У грудні 2015 року ми оголосили про початок реєстрації на другий семестр. І 1 лютого три тисячі киян почнуть вивчати англійську – мову, яка усуває бар’єри і наближує нас до Європи», – зазначив Віталій Кличко.

 

 

Нагадаємо, що проект безкоштовних курсів англійської мови для населення Capital English стартував у вересні 2015 року за ініціативи Київського міського голови Віталія Кличка. У рамках першого пілотного семестру Capital English 3 000 мешканців столиці отримали можливість безкоштовно вивчати англійську мову впродовж більше ніж 2 місяців. Окрім регулярних занять у класах із викладачами, студенти спілкувались з носіями мови під час зустрічей розмовного клубу. Апліканти, які не потрапили на заняття в рамках першого семестру, отримали доступ до ексклюзивних онлайн-уроків з англійської мови.

У новому семестрі географію проведення безкоштовних курсів буде збережено. Заняття відбуватимуться в кожному з 10 районів міста (у приміщеннях РДА, центрах позашкільної освіти, школах і бібліотеках).

За інформацією КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *