Із 26 по 28 січня 2016 року в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» проходить XIII Міжнародна школа-семінар «Сучасні педагогічні технології в освіті». Щорічна школа-семінар проводиться в Харківському політехнічному вже втринадцяте, і цього року зібрала майже 400 учасників освітнього процесу з Харкова, Києва, Сум, Дніпропетровська, Миколаєва, Слов’янська, Артемівська, Лисичанська та Кіровограда. Крім того, в ній беруть участь педагоги з 25 ВНЗ, 2 технікумів, 3 коледжів, 2 училищ і 14 закладів середньої освіти Харківщини.

«Я вважаю, що така кількість учасників заходу є гарним показником, і важливо те, що в роботі конференції беруть активну участь представники середньої та вищої освіти різних рівнів. Вони володіють достатніми знаннями, компетенцією та досягненнями, які були отримані на попередніх етапах підготовки фахівців та відповідають сучасному рівню розвитку освіти. Впевнений, що така співпраця дасть значні результати, які ми  зможемо використовувати та запроваджувати в нашій професійній діяльності», – зауважив ректор НТУ «ХПІ» Євген Сокол.

Школа проводиться у формі педагогічних майстерень за напрямами, майстер-класів, тренінгів, дискусій, демонстрацій, презентацій, спрямованих на формування, розвиток і вдосконалення особистісних і професійних компетенцій (педагогічних, організаторських, творчих, комунікативних і т.д.), підвищення ефективності професійної діяльності у сфері освіти. Роботою майстерень керують провідні викладачі НТУ «ХПІ».

Мета проекту – підвищення педагогічної майстерності науково-педагогічних працівників шляхом їх ознайомлення та навчання сучасних технологій педагогічного процесу, а також обміну досвідом нових підходів до виховання і розвитку особистості.

Довідково

Організаторами школи є: Міністерство освіти і науки України; Національна академія педагогічних наук України; Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»; Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих АПН України; Інститут інформаційних технологій і засобів навчання АПН України; Інститут вищої освіти АПН України; Інститут проблем виховання АПН України; ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» АПН України; Методичний відділ НТУ «ХПІ»; Центр сучасних педагогічних, психологічних і управлінських технологій НТУ «ХПІ».

Під час роботи школи-семінару викладачі знайомляться з досвідом застосування сучасних педагогічних технологій в освіті, використовуваних у НТУ «ХПІ», а також з актуальними вимогами до професійної діяльності педагога вищої школи, обмінюються власним досвідом щодо шляхів підвищення якості освіти.

Прес-служба НТУ “ХПІ”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *