Цього року на II зимові Юнацькі Олімпійські ігри, що розпочнуться 12 лютого 2016 року у норвезькому Ліллегаммері, Львівщину у складі національної збірної представлятимуть 5 спортсменів і 3 тренери. 

До складу національної збірної Львівщина делегувала чотирьох санкарів: Олену Смагу, Ігоря Стахіва, Мирослава Левковича, Андрія Лисецького, а також одного гірськолижника – Михайла Карпушина.

Тренерський склад збірної команди України представлятимуть троє фахівців Львівщини: Жеребецький Олег, Баїк Іван та Карпушин Олексій.

На найголовнішій молодіжній спортивній події останнього чотириріччя всі українські молоді атлети віком до 18 років візьмуть участь у змаганнях із лижного двоборства, сноубордингу, гірськолижного спорту, фігурного катання, стрибках на лижах з трампліна, біатлону, лижних гонок, санного спорту, скелетону.

Загалом українську делегацію представлятимуть 13 членів штабу та 36 осіб зі спортивної команди з 8 областей.

Зазначимо, що II Юнацькі Олімпійські ігри відбудуться з 12 по 21 лютого 2016 року. Спортсмени віком від 15 до 18 років розіграють 70 комплектів нагород у 15 зимових дисциплінах.

Нагадаємо, з перших ЮОІ-2012 року в Інсбруку українські молоді спортсмени повернулися із 3 срібними медалями – у фігурному катанні і шорт-треку.

За інформацією прес-служби ЛОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *