Міністерство освіти і науки України створило Раду ректорів вищих навчальних закладів, які тимчасово переміщені із зони проведення антитерористичної операції. Відповідний наказ міністерства від 26 січня 2016 року № 50 розміщено на офіційному сайті МОН.

Рада ректорів ВНЗ, що переміщені із зони проведення АТО, – тимчасовий консультативно-дорадчий орган, який створено з метою захисту прав учасників освітнього процесу з урахуванням складної гуманітарної, політичної та соціально-економічної ситуації, що склалась на окремих територіях Донецької та Луганської областей, та особливих умов діяльності таких вищих навчальних закладів.

Одне із основних завдань новоствореної ради полягає в координації діяльності переміщених вишів Луганської і Донецької областей, організації їх функціонування, освітньої і наукової діяльності, гуманітарної та соціальної складової навчального та виховного процесу.

До складу Ради ректорів вищих навчальних закладів, що тимчасово переміщені із зони проведення антитерористичної операції, увійшли керівники 17 ВНЗ.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *