24 січня 2016 року у Львові відбувся тренінг Всеукраїнської програми з освіти для демократичного громадянства «Демократична школа». Тренінг підготовлений і проводиться Європейським Центром ім. Вергеланда (Осло, Королівство Норвегія), Міністерством освіти і науки України у співпраці з Радою Європи та за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.

На відкритті виступили Ларс Гудмундсон, заступник директора Європейського Центру ім. Вергеланда, Ірина Сабор, керівник Програми, Раїса Євтушенко, головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України, та Роман Шиян, директор ЛОІППО. Учасниками тренінгу стали директори та вчителі шкіл, представники неурядових організацій та ІППО з метою поєднання різноманітного досвіду та підходів формальної, неформальної освіти.

training-lviv-dnister-Цей захід розпочав перший цикл трирічної Програми «Демократична школа». Учасники сформують Всеукраїнську мережу тренерів та експертів з освіти з демократичного громадянства та прав людини. Вони проведуть низку тренінгів для шкільних команд у березні цього року й підтримуватимуть демократичні зміни у відібраних школах упродовж 2016/2017 навчального року. Мережа експертів розгалужена по всій території України.

Програма спрямована на підтримку реформи в українській середній освіті та сприятиме демократизації врядування школами. Учасники тренінгу відзначають її важливість для розвитку громадянських, демократичних та міжкультурних компетентностей у школах. Ця програма пропонує дієві інструменти для демократизації шкіл, які зможуть допомогти впровадити результативні зміни у школах.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *