26 січня 2016 року в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулась зустріч науковців і керівництва закладу з Євгеном Ружіцьким, доктором природничих наук, деканом факультету інформатики Пан’європейського університету м. Братислава (Словацька Республіка) та Камілом Сладеком, керівником громадської організації «За Європейську політику».

Тетяна Палько, директор Закарпатського ІППО привітала гостей і розповіла про основні аспекти діяльності закладу. Під час заходу підписано додаткову Угоду про партнерство з Пан’європейським університетом (Paneur?pska vysok? ?kola, Братислава, Словацька Республіка) з метою спільної реалізації проекту «Інноваційні методи в освіті для підтримки партнерства – InovEduc» протягом 2015 – 2017 років.

Названий проект реалізується в рамках програми «SK08 Транскордонне співробітництво», що фінансується Норвезьким фінансовим механізмом та урядом Словацької Республіки.

Під час зустрічі було домовлено про підписання нової угоди, що дасть можливість ЗІППО стати учасником Проекту «Національний Еразмус+Офіс в Україні» (НЕО) у тісній співпраці з Представництвом ЄС в Україні. Це сприятиме українським науковцям у проходженні стажування у Словацькому виші, а словацьким колегам – в Україні, спільно організовувати літні табори для стажування науковців.

За інформацією Закарпатського інституту
післядипломної педагогічної освіти

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *