24 січня 2016 року в місті Трускавці і селищі міського типу Славському розпочався IV Форум з освітянських інноваційних технологій «Трускавець-2016», що завершився 31 січня 2016 року. У заході взяли участь представники Інституту модернізації змісту освіти  МОН України Оксана Демура та Олена Бурдун, керівники закладів освіти з усіх областей України, а також члени асоціації керівників закладів освіти України «Відроджені гімназії України».

Завідувач сектору мистецтв і ремесел відділу неформальної та інформальної освіти Оксана Демура презентувала роботу відділу,  розповіла про актуальність освіти впродовж життя та шляхи реалізації такої освіти.  Були окреслені можливості співпраці відділу з освітянами.

Тренером Оленою Бурдун був проведений тренінг «Впровадження GoogleAppsforEducation у навчальний процес загальноосвітнього навчального закладу».

Окрім того, учасники тренінгу не тільки розглядали можливості використання сервісів та інструментів GoogleAppsforEducation для створення інформаційно-освітнього середовища навчального закладу, розробляли план розгортання хмарного середовища для школи, а й вчилися працювати у Classrom, редагувати спільні документи, створювати електронні форми. Також учасників зацікавила можливість автоматичної перевірки результатів форми-тесту за допомогою додатку Flubaroo.

Продовжувати підвищувати свою кваліфікацію освітяни можуть за допомогою соціальної мережі Google+ та професійної спільноти “Навчаємося з Google”, що є майданчиком для обміну досвідом, надання взаємодопомоги, вирішення педагогічних проблем.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *