Кафедра безпеки життєдіяльності, керівництво та співробітники Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю при ДНУ ім. О. Гончара (ДОЛІФМП) разом із військовослужбовцями-захисниками Вітчизни організували старшокласникам ліцею екскурсію і заняття в одній із бойових частин. Про це повідомляє сайт університету.

Реалії життя змушують серйозно ставитися до заходів, пов’язаних із безпекою. Військово-патріотичне виховання молоді відіграє в цих процесах важливу роль.

Біля військової частини ліцеїсти мали змогу побачити мужніх воїнів, які вирушали того ж дня на ротацію до зони АТО. Спершу на території частини військовий капелан благословив дітей. Потім усі присутні біля стели загиблих воїнів ушанували їхню пам’ять хвилиною мовчання.

Військовослужбовці продемонстрували військову техніку із зони бойових дій, що її потім відремонтували та модернізували бійці цієї частини.

Величезне захоплення викликала в учнів демонстрація безпілотних літальних апаратів (БПЛА). У присутності ліцеїстів оператор БПЛА провів аеророзвідку, опрацював інформацію і продемонстрував результати.

Знайомлячись із побутом військовослужбовців, майбутні студенти були приємно вражені, коли дізналися, що солдати успішно використовують сонячні батареї й агрегати вітроенергетики.

Наприкінці цієї цікавої та корисної екскурсії хлопці та дівчата, затамувавши подих, реально доторкнулися до героїчної історії цієї бойової частини. Звитяжні захисники України дозволили майбутнім захисникам Вітчизни взяти до рук свою зброю та зброю своїх побратимів, з якою вони самовіддано захищали і продовжують захищати Авдіївку, Артемівськ, Маріуполь, Мар’їнку, Піски та ін.

Також на уроці мужності майбутні захисники Вітчизни повторили правила безпеки при використанні зброї та боєприпасів, при виявленні небезпечних і підозрілих вибухових предметів, підвищили свій юридичний рівень із питань відповідальності щодо поводження зі зброєю, навчились розбирати та складати автомат, потренувались правильно надягати бронежилет і шолом, ознайомилися із військовою технікою та озброєнням військової частини.

Безсумнівно, ці юнаки й дівчата докладатимуть усіх зусиль, насамперед інтелектуальних, щоб не допустити на рідній землі війн і конфліктів, а в разі потреби виконають свій конституційний обов’язок – гідно захистять Вітчизну, народ України.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *