Учені знайшли «головного диригента» інтелекту -Нові дослідження американських учених показали, що ступінь інтелекту людини може залежати від взаємозв’язку між лівою частиною кори головного мозку з іншими його частинами.

«Наше дослідження визначило, що зв’язок всього мозку з певною частиною префронтальної кори може визначити ступінь розумового розвитку людини», — розповідає автор дослідження Майкл Коул з Університету Джорджа Вашингтона в Сент-Луісі.  Учені дійшли до такого висновку після сканування мозку сміливців під час вирішення ними складних психологічних завдань.

«Інтелектуальність залежить від функціонування префронтальної кори, а особливо від взаємодії її з іншими частинами головного мозку», — додав співавтор дослідження Тодд Брейв.

Дослідники вважають, що префронтальна кора головного мозку має таке велике значення, бо виступає в ролі своєрідного «диригента оркестру», який керує всіма музикантами під час виконання симфонії.  Але, хоча дослідження і показало зв’язок між бічною префронтальною корою і більш високим рівнем інтелекту, це не обов’язково доводить причинно-наслідковий зв’язок.

За матеріалами menshealth.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *