16 лютого з 15:00 Освітній портал “Педагогічна преса” транслюватиме вебінар щодо особливостей цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання.

У режимі онлайн на запитання наших читачів відповідатимуть заступники директора Українського центру оцінювання якості освіти Ольга Стрелюк та Наталія Юр.

Увага! Пряму трансляцію завершено! Шукайте відповіді на свої запитання у відео.

Долучитись до перегляду трансляції можна буде в день проведення заходу та пізніше на цій сторінці.
Реєстрація не потрібна. 

Увага! Коментарі підлягатимуть модерації, тож некоректні коментарі, а також запитання, що не стосуються теми, не будуть оприлюднені.

 


order-translation

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

55 коментар до “ЗНО-2016. Вебінар! 16 лютого з 15:00 на запитання онлайн відповідатимуть фахівці УЦОЯО”
 1. Доброго дня, таке питання!
  Я хочу переєструватися на проходження ЗНО. Хочу замінити один предмент на інший. Документи вже відправлені(16 лютого). Скажіть, будь ласка, чи зможу я заново подати заявку. Ци безпечно це все буде? Дуже боюсь, що може пройти щось не так
  Дякую!

 2. Доброго дня. Я учениця вечірньої школи. Мені для вступу не потрібно здавати ні історію України, ні математику. Чи можу я ДПА у формі ЗНО здати лише українську мову, а інші три предмети вибрати які мені потрібні (не історію України, не математику). А математику або історію здати за місцем навчання, за завданнями укладеними закладом

 3. Яким чином проходитиме ДПА з іноземної мови? Учні одного класу матимуть однаковий варіант завдання чи в кожного він буде різний?

 4. на пробному ЗНО з історій та математики нам дадуть змогу побачити зошит в такому вигляді як і на основній сесії, чи він буде складатись лише з частини для балу ЗНО?

 5. Доброго дня. Скажіть будь-ласка, за який саме предмет (алгебру чи геометрію) прийде оцінка в якості ДПА з математики?

 6. учневі вже 17 років. Паспорта ще не виробив. Чи може він якось зареєструватися.Йому потрібно тільки атестат.

 7. Чи треба при реєстрації вказувати позначку: потребую створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Чи він є для різних категоріях пілг людей? Також який є прохідний бал до вступу в ВНЗ на контракт? І чи є взагалі такий бал, рейтинг контрактної основи, як він формується, наприклад до КНУ.

 8. Доброго дня! В минулих роках на сайті УЦОЯО була опцію, щоб перевірити опрацювання реєстраційних документів за номером реєстраційної картки. Чи в цьому році буде така можливість?

 9. Доброго дня, що робити в ситуації, коли немає паспорту, а день народження уже було восени, я тільки подала документи, через місяць буде готовий паспорт , а потрібно уже реєструватися на ЗНО хвилююсь, що не встигну ?

 10. Також цікавить апробація з іноземної мови. Який критерій відбору учнів чи шкіл для написання іноземної заздалегідь? (щодо трьох областей зрозуміло) Чи це пробне ЗНО зараховують чи окремо пишуть ,бо за попередньо поданою інформацією – мають писати 16 квітня, а це вже не пробне ЗНО,

 11. Коли і яким чином будуть до ЗНЗ надані результати ДПА (у формі ЗНО)? Будь ласка, врахуйте той факт, що дата вручення документів про освіту для більшості шкіл – 27 або 28 травня.

 12. Не почула відповіді на питання. У яких областях буде проходити апробація ЗНО з іноземної мови, результати якої можуть бути зараховані як ДПА за бажанням. Це пробне? Чи є якійсь документ про проведення цієї апробації, де визначені міста для проведення? Дякую

 13. Питання щодо документа для реестрації на ЗНО.
  У переліку необхідних документів вказано, що потрібна копія документа про повну загальну середню освіту. Мається на увазі копія самого аттестата (пластмасового) чи до додатка, чи те і інше?

 14. Я зареєструвалася на ЗНО за паспортом. Тепер він зіпсований і знаходиться на переоформленні. З яким документом приходити на ЗНО, чи треба перереєстровуватися?

 15. Подскажите, я школу закончила 16 лет назад, и теперь переживаю смогу ли я набрать пороговый бал. Если я не наберу баллы, я не смогу поступить на контрактну основу

 16. Питання полягає про форму реестрації на порталі ЦОЯО, при заповненні форми (Адреса, за якою Вам буде надсилатися офіційна кореспонденція) де вказується адреса приживання студента треба вказувати місце прописки чи місто проживання?

 17. Я навчаюся в вузі. Але він мене не влаштовує. Чи можу я подати документи на вступ до іншого вузу, але не забирати документи із свого, на випадок, якщо я не зможу зайняти місце у рейтингу на вступ?

  1. Добрий день. Поясніть яким чином закінчується травень у 11 класах. Чи будуть проводитися уроки з інших предметів під час складання ЗНО та ДПА?

 18. Доброго дня ! Роз’ясніть будь ласка чи обов’язкова ДПА у формі ЗНО у 2015-2016 н.р. для учнів професійно-технічних навчальних закладів , які здобувають загальну середню освіту в ПТНЗ?

 19. Коли буде надіслано результати ЗНО як ДПА до навчальних закладів,якщо випускні вечори 28 та 29 травня?

 20. Ольга
  Скажіть, будь ласка, бали вираховуються з кожного предмета по різному, чи однаково?

 21. Доброго дня. Скажіть будь-ласка, який порядок оплати праці педагогічних працівників за перевірку відкритої частини тестів з української мови та як оформлюється цей день роботи за основним місцем роботи.

 22. І ще хотілося б запитати : через скільки днів після реєстрації на ЗНО працівник відділу освіти може побачити на сайті УЦОЯО кількість зареєстрованих у школах району ? Дякую.

 23. Які документи потрібно підготувати для реєстрації на ЗНО учню, який прикований до інвалідного візка (діагноз ДЦП) і мав би бути звільнений від ЗНО і ДПА, але проявив бажання здавати ЗНО на загальних засадах ?

 24. Добрий день! Скажіть будь ласка, наскільки територіально близько від місця проживання абітурієнта буде проводитись тестування? Можливо складання тесту у своєму районному центрі чи як і раніше, необхідно їхати до областного?

 25. Добрый день.
  Мой вопрос таков : “Когда будет рассылка сертификатов для студентов, и как она будет проходить?”
  Это будет сбор всех заявок, а потом рассылка сертификатов?
  Или же это будет рассылка сертификатов тем студентам, которые уже подали документы, и они уже у вас?
  Прошу уточнить этот вопрос в трансляцие. Заранее спасибо.

 26. Доброго дня. Якщо я буду вказувати що хочу вступити на державну форму навчання саме в університет Шевченка, якщо на державну не проходжу, мене запросять на контрактну?? Чи потрібно одразу вказувати що на контракт?

 27. Як дізнатися чи вдало пройшов реєстрацію на ЗНО 2016? І коли буде надісланий лист?

 28. Скажіть, будь ласка, в яких областях буде проходити апробація ЗНО з іноземної мови, результати якої можуть бути зараховані як ДПА за бажанням. Це пробне? Чи є якійсь документ про проведення цієї апробації, де визначені міста для проведення? Дякую

 29. Здравствуйте ! Сколько мне нужно набрать баллов , чтобы пройти в Аграрный ( ветеринар ) на бюджет ? И как вообще считаются баллы ? Спасибо )

 30. Як дізнатися чи вдало пройшов реєстрацію на ЗНО 2016? І коли буде надісланий лист?

 31. Доброго дня! Я хочу поступати на юридичний факультет на бюджет,адже в моеї родини не достатньо коштів ,щоб оплачувати моє навчання ,який середній бал результатів з ЗНО я маю набрати,щоб вступити не бюджет в КНУ НА юридичний факультет? Дякую)

 32. Доброго дня!
  Нещодавно я загубив свій паспорт. Мені 19 років, повна загальна середня освіта. Я звернувся до міліції та написав заяву про загублення документа. Я хвилююся що не встигну отримати новий документ та не встигну вчасно зареєструватися. Підскажіть, будь ласка, як можна вирішити цю проблему? Можливо, є варіант зареєструватися за копією свідоцтва про народження, та на екзамен прийти з оригіналом та довідкою про те, що паспорт був загублений? Чи якісь інщі виходи з положення. Буду дуже Вам вдячний за відповідь!

 33. Добрий день!
  Під час реєстрації стало незрозуміло: при складанні ДПА-ЗНО з історії всі матимуть однакові зошити і перша і друга частини? Як бути тому учню, якому не потрібно складати ЗНО з історії для вступу? І навпаки, при реєстрації не зазначається чи потрібно складати абітурієнту тест з історії за весь курс.

 34. Щоб отримати атестат, достатьно лише виконати завдання з ДПА?
  В атестат зараховуються лише бали ДПА?

 35. Доброго дня!
  Чи плануєте опублікувати демонстраційні варіанти тестів-2016 та специфікацію тестів? Слідкую за інформацією про підготовку до ЗНО з 2008 року. Найкраще та найповніше було подано підготовку до ЗНО у 2010 році. Тоді крім програми, характеристики тестів та демонстраційного варіанту було викладено специфікації тестів та тренувальні вправи (за всі предмети не знаю, але з української мови, літератури та математики такі тренувальні вправи були) .
  Дякую за відповідь

 36. Якщо після відправлення документів,я зрозуміла що не вірно зареєструвалась на ЗНО. Що мені робити в цьому випадку?

 37. Підкажіть: на сесії ЗНО обов’язково складати українську і математику чи історію? А можна українську, історію України складати під час ДПА? А сесію ЗНО використати для складання інших 4 предметів – щоб врешті мати ширший набір сертифікатів з різних предметів.

  1. Доброго дня, шановні колеги! Ми раді Вас вітати! В’язівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області. Заступник директора з навчально-виховної роботи Борисенко М.І.

 38. Хотілося б отримати конкретну відповідь – чи будуть підчас ДПА 2016 з іноземної мови перевірятися навички аудіювання та усного мовлення, бо різні джерела говорять різне.

 39. Скажіть будь ласка, на ЗНО з літератури потрібно твори читати повністю, чи можна за шкільною хрестоматією? Може хрестоматія Авраменка? Дякую за відповідь.

 40. Як підрахувати
  Вагові коефіцієнти до вступу в ВНЗ? И шо означає 0,2 вагові коефіцієнт ?

 41. Добрий день! Підкажіть, будь ласка, яким чином буде проводитися тестування з іноземної мови? Буде проведене у формі звичайного тестування чи у формі ДПА?

 42. Можно забрати документи з університету і вступити заново до іншого на бюджет?

 43. Я навчаюся в медичному вузі. Але він мене не влаштовує. Чи можу я подати документи на вступ до іншого вузу, але не забирати документи із свого, на випадок, якщо я не зможу зайняти місце у рейтингу на вступ?

 44. Чому для реєстрації на ЗНО абітурієнт надає копії всіх необхідних документів і лише для підтвердження потреби у створенні спеціальних умов проходження зовнішнього оцінювання мусить надати ОРИГІНАЛ висновку лікарської комісії. Напевно, Ви знаєте, що такий висновок видається раз на рік приблизно у квітні місяці. Для перереєстрації (при внесенні змін) теж необхідно подати оригінал цього документа і для вступу до ВНЗ – оригінал документа. Де можна взяти стільки примірників МИНУЛОРІЧНОГО висновку лікарської комісії?. Чому не можна подати копії?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *