Прекрасна новина для учнів Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту, на базі якого має відкритися центр для підготовки висококваліфікованих електрозварників.

Про це повідомили гості з Польші – президент ТОВ «Крісмар» Кшиштоф Косінський і віце-президент Славомир Клевел, які мали зустріч з очільниками Сум. Представники польської сторони запропонували відкрити центр для підготовки висококваліфікованих електрозварників на базі професійно-технічного училища. Як з’ясувалося, років десять тому у Польщі фактично було знищено професійно-технічну освіту, тож тепер їхні промислові підприємства, що мають замовлення, відчувають брак працівників саме робочих професій.

Було домовлено, що на базі Сумського вищого професійного училища будівництва та автотранспорту запрацює польсько-український центр. Поляки забезпечать його сучасним обладнанням, зокрема зварювальними апаратами, спецодягом, металом, направлять і своїх майстрів-інструкторів. Кожен випускник центру отримає ліцензію на виконання робіт європейського зразка.

Так учні Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту отримають безцінний досвід, який можна буде використати як удома, так і за кордоном. Це шанс, яким варто скористатися.

Олена Лузан, Сумське ВПУ будівництва та автотранспорту

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *