1 лютого 2016 року на базі ПНУ імені Василя Стефаника розпочала роботу Школа молодого автора, на яку з’їхалися соціологи з усієї України. Організатори заходу – Соціологічна асоціація України, Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна та Івано-Франківське регіональне відділення Соціологічної асоціації України.

Ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда привітав учасників та зазначив, що є доброю традицією, коли університети запрошують фахівців для обміну досвідом. “Соціологія на сьогодні є однією з тих наук, що може прогнозувати і допомагати як владі, так і суспільству. Вона може знайти не тільки компроміс, а й точки дотику, виробити ту загальну лінію, яка могла б сприяти розбудові держави”, – зазначив він.

У свою чергу ректор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, президент Соціологічної асоціації України Віль Бакіров наголосив, що такі Школи дають змогу молодим науковцям удосконалювати свої вміння, виконувати вимоги написання наукових робіт, бути об’єктивними та зарекомендувати себе в міжнародному науковому світі.”Науковець має не тільки досліджувати процеси, що відбуваються в суспільстві, але й друкувати їх у вигляді статей. Сьогодні сюди приїхали люди, які мають величезний досвід роботи, і головні редактори професійних видань. Вони проведуть серію майстер-класів із написання та редагування наукових статей, подання та супроводу наукових статей в українські та зарубіжні видання тощо. У тих умовах, в яких зараз перебуває Україна, робота соціологів є дуже важливою. Адже вони вивчають умови солідаризації суспільства”, – зазначив Віль Бакіров.

Школа молодого автора працюватиме впродовж 1 – 5 лютого поточного року. У рамках її програми планується проведення майстер-класів вітчизняних соціологів із підготовки, редагування, оформлення та презентації наукових текстів.

За інформацією ПНУ імені Василя Стефаника

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *