В Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті офіційно завершились реорганізаційні процеси. Відтепер у закладі навчатимуться не лише діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а й інші соціально незахищені категорії дітей.

Також у реорганізованій школі–інтернаті  можуть навчатись учні за умови, що на відстані трьох кілометрів від їхнього місця проживання відсутній загальноосвітній навчальний заклад та не організоване підвезення до іншого. Крім того, тут чекають і дітей із числа внутрішньо переміщених осіб.

Цього тижня, за словами директора закладу Наталії Тарасевич, буде відкрито і дошкільну групу для наймолодших. Усього школа-інтернат може вмістити 300 учнів, які відвідуватимуть заклад упродовж уроків,  зокрема півсотні дітей можуть цілодобово проживати, навчатись і виховуватися в закладі.

Вихованців інтернату держава забезпечує усім необхідним, відповідно до вимог – одягом, проживанням та 5–разовим харчуванням. Олександрійський інтернат – один із найкращих у країні, він має сучасну матеріально-технічну базу, тут працюють висококваліфіковані педагоги. Як повідомляє директор закладу Наталія Тарасевич, діти весь час перебувають під наглядом вихователів і вчителів, вони постійно задіяні в творчій роботі та спортивних заняттях.

Навчальний заклад площею понад 17 гектарів розташований посеред лісу, а це дає можливість дітям більше перебувати на природі. Цього року для вихованців закупили санки та велосипеди. У закладі є спортивний зал та ігрові кімнати, бібліотека та музей  народної творчості. Дошкільнята теж не сумуватимуть – є іграшки та дитячі книги.  В школу-інтернат постійно приїжджають різні майстри рукоділля. Навчальні класи мають усе необхідне обладнання з мультимедійними технологіями та укомплектованими лаборантськими кабінетами.

Зараз у закладі перебувають четверо дітей. Освітяни кажуть, подавати документи можна як для постійного перебування, так і для навчання в загальноосвітній школі.

За інформацією управління
освіти і науки Рівненської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Олександрійська ЗОШ-інтернат на 300 місць чекає учнів і дошкільнят Рівненщини”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *