У столиці відбулися перші загальні збори Міжнародної асоціації позашкільної освіти (МАПО), у рамках яких було проведено Форум з позашкільної освіти.

Президентом новоствореного об’єднання стала ректор Інституту екології економіки і права, завідувач кафедри позашкільної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова, доктор педагогічних наук, професор Олена Биковська. Віце-президентом МАПО обрано директора Національного центру «Мала академія наук України» Оксена Лісового.

Основною метою діяльності МАПО є реалізація законних прав і захист духовних, соціальних, економічних, наукових, освітніх, національно-культурних та інших інтересів її членів. Асоціація об’єднала авторитетних громадян, професіоналів у сфері освіти з різних регіонів України та іноземних держав, які займають активну громадянську позицію.

Під час заходу обговорювали стратегічні напрями розвитку Асоціації, перспективи співпраці органів влади, педагогів, науковців і громадських організацій у вирішенні освітянських питань. Також визначали шляхи вдосконалення професійної підготовки майбутніх педагогів-позашкільників у вищій школі та вдосконалення обміну педагогічним досвідом у сфері позашкілля.

У форумі взяли участь представники законодавчої і виконавчої влади, органів управлінь освіти, позашкільних, дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, наукових установ, а також батьки, журналісти і громадські активісти, які опікуються питаннями позашкільної освіти й організацією вільного часу.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *