Відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні стартував проект «Вчимося жити разом», до якого долучено п’ять областей, зокрема й Запорізька.

Проект «Вчимося жити разом» реалізовуватиметься у двох напрямах: формування у школярів життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації (виконавець – ГО «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»), та надання дітям психологічної і соціальної допомоги та підтримки (виконавець – НаУКМА).

До реалізації проекту в Запорізькій області планується залучити 150 загальноосвітніх, 10 професійно-технічних і 120 дошкільних навчальних закладів. При відборі закладів зважатимуть на якісний педагогічний потенціал, досвід роботи колективу за новітніми технологіями, проектною діяльністю тощо.

Відібрані заклади при проведенні проектних заходів отримуватимуть організаційно-методичну підтримку Міністерства освіти і науки України. Для кожного дошкільного закладу-учасника проекту буде підготовлено не менше одного вихователя за програмою проекту, а для кожної школи  – не менше трьох педагогічних працівників: учитель початкових класів, учитель базової школи, який викладає основи здоров’я, та вчитель старшої школи.

За інформацією Запорізької ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *