Запорізький національний університет уже кілька років плідно співпрацює з Державним підприємством «Конструкторське бюро «Південне» ім. М. К. Янгеля», для якого науковці вишу здійснюють розробку програмно-методологічного забезпечення. Нещодавно роботу наукового колективу ЗНУ відзначили почесними нагородами.

На розширеному засіданні науково-технічної ради Державного підприємства «Конструкторське бюро «Південне» ім. М. К. Янгеля» ректор Запорізького національного університету, професор Микола Фролов і завідувач кафедри прикладної математики та механіки, професор Віктор Грищак отримали нагрудні знаки  «За створення ракетно-космічної техніки» та посвідчення за підписом генерального конструктора та генерального директора КБ «Південне» Олександра Дегтярьова.

Олександр Дегтярьов, його заступник – начальник розрахункового комплексу Володимир Сіренко та провідний фахівець у галузі міцності КБ «Південне» Ігор Ларіонов наголосили на важливості співпраці між їхнім підприємством і колективом науковців ЗНУ для розвитку галузі космічних технологій України.

Запорізький національний університет уже кілька років поспіль плідно співпрацює з конструкторським бюро. Торік співпраця науковців ЗНУ та інженерів підприємства вийшла на новий рівень. Висока оцінка роботи вчених математичного факультету ЗНУ стала основою для підписання господарського договору з КБ «Південне» на розробку програмно-методологічного забезпечення для визначення руйнівних навантажень складних конструкцій аерокосмічної техніки з обсягом фінансування першого етапу на суму 150 тисяч гривень з правом подальшої пролонгації цього договору згідно з результатами досліджень.

Керівниками в цьому напрямі досліджень від ЗНУ є завідувач кафедри прикладної математики і механіки ЗНУ, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Віктор Грищак та декан математичного факультету ЗНУ, доктор технічних наук, професор Сергій Гоменюк.

Разом із розробкою методик і математичного забезпечення для визначення руйнуючих навантажень в експлуатаційних умовах співпраця між Запорізьким національним університетом та КБ «Південне» буде здійснюватись у напрямах спеціального матеріалознавства, цільової підготовки англомовних перекладачів високого рівня, біотехнології та захисту конструкцій від мікробіологічного пошкодження.

Прес-центр ЗНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *