Із 15 лютого до 9 квітня 2016 року за ініціативи та підтримки Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, «Компанії Інтелектуальних Технологій» (КІНТ), «Кока-Кола Беверіджиз Україна», ГО “Поруч”, KPMG буде проведено ІІІ Всеукраїнський онлайн-бізнес-турнір для учнів 8 – 11 класів «Стратегія фірми – 2016», географія якого охопить усі регіони України. У ньому зможуть взяти участь старшокласники ЗНЗ та студенти молодших курсів ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації віком до 18 років.

Метою турніру є виявлення представників майбутньої економічної та бізнес-еліти, спонукання молоді до чіткого вибору професії, націлення її на ефективне навчання протягом життя, подальшу самореалізацію й отримання життєвого досвіду.

Читайте також: Курсанти Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба проходитимуть практику на бойових літаках

Для проведення турніру використовується інтерактивний програмний продукт – бізнес-симуляція ViAL+, що дає змогу кожному учаснику відчути себе у кріслі директора та зрозуміти, як на практиці керувати компанією. Під час турніру учаснику в управління дається віртуальна фірма та стартовий капітал.

Головне завдання – налагодити виробництво й розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками й посіло провідні позиції на ринку.

Конкурентами в досягненні мети виступають компанії інших учасників турніру. Кожен має можливість досягти вершини підприємництва, набувши досвіду й використавши свою логіку, уміння, навички і знання.

Головними етапами турніру є:
Промокампанія та підготовчий етап турніру, що охоплює онлайн-реєстрацію, тривають із 16.10.2015 до 13.02.2016 р.;
навчальний етап (3 раунди симуляції) З 16.02 до 18.02;
відбірковий етап ? у 15 раундах онлайн із 19.02 до 05.03  визначаться 90 півфіналістів;
півфінал ? з 09.03 до 27.03 визначається 20-ка фіналістів у 16 онлайн-раундах;
фінал відбуватиметься з 29.03 до 06.04 онлайн, і 8-9.04 в очному форматі в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

Зареєструватися для участі в турнірі можна на сайті kint.com.ua в розділі  «Стратегія фірми».
Реєстрація є безкоштовною.
Офіційна сторінка турніру.
Група події в «Контакті».
Телефон координатора турніру: 097-224-29-21, 050-809-11-86 (Паздрій Віталій Ярославович, генеральний директор КІНТ, викладач кафедри стратегії підприємств КНЕУ).

Презентація заходу (завантажити).

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *