Посольство Литви в Україні, яке наразі виконує функції контактного Посольства НАТО в Україні, та Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара запрошують студентів із Дніпропетровського, Полтавського і Запорізького регіонів взяти участь у Молодіжному євроатлантичному безпековому форумі, що відбудеться 4 – 5 квітня 2016 року в Дніпропетровську (запрошення українською, англійською).

Форум буде присвячений питанням євроатлантичної безпеки й охоплюватиме багато заходів.

День перший: студенти братимуть участь в інтерактивних дискусіях щодо зміни середовища глобальної безпеки, нових викликів у сучасному світі, теперішньої ролі НАТО, безпекової політики України та відносин НАТО – Україна.

День другий: студенти стануть діячами реальної політики в симуляції зустрічей у Північноатлантичній раді та Комісії НАТО – Україна, де вони ознайомляться з процесом прийняття рішень у НАТО.

Будь ласка, ознайомтесь з проектом програми форуму тут.

Звертаємо вашу увагу, що організатори форуму сплачують витрати за харчування та проживання для студентів, які не проживають у Дніпропетровську.

Мови Форуму: англійська, російська, українська.

Заявки на участь у форумі приймаються до 14 березня 2016 року включно.

Вимоги до студентів-учасників Форуму:

– зацікавленість питаннями міжнародних відносин, політики безпеки;

– добре знання англійської мови;

– місце навчання: Дніпропетровський, Полтавський і Запорізький регіони.

Заявку для участі у Форумі можете заповнити тут.

Партнери Форуму: Посольство Королівства Норвегії в Україні, Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді і спорту України.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *