Міністерство освіти і науки України інформує, що з 4 лютого 2016 року Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує прийом робіт для участі у конкурсі відео «Бути європейцем». Учасники мають можливість позмагатися з любителями відеороликів з усієї України та виграти цінні призи. Прийом відеороликів триватиме з 4 лютого до 15 березня 2016 року.

Вимоги до відео:
– відео повинне бути оригінальним;
– тривалість відео має становити до 3-х хвилин;
– відео має відповідати тематиці співпраці України та ЄС.

Прийом робіт триватиме з 4 лютого по 15 березня. Для участі необхідно зняти оригінальне відео до 3 хвилин на тему Євросоюзу, завантажити його на youtube. Після цього слід зареєструватись на сайті за формою нижче, залишивши свої контактні дані та посилання на відео.

Увага, на момент реєстрації вік учасника має бути від 16 до 30 років.

Із 29 березня до 29 квітня на сайті Euroquiz.org.ua триватиме онлайн-голосування. Відвідувачі сайту повинні обрати свого улюбленця. Голосувати зможуть лише громадяни України. Ще двох фіналістів оберуть члени журі.

У червні під час церемонії нагородження буде названо 3-х переможців, які отримають цінні подарунки.

Детальна інформація та реєстрація учасників тут.

За додатковою інформацією звертайтеся по телефону 093 525 83 34, 044 592 86 69 або пишіть на e-mail  ask@euroquiz.org.ua .

Проект «ЄС: вибір української молоді» є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні. Виконавець проекту – ГО «Молодіжна Альтернатива».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *